Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet a tejallergiának csak...

Lehet a tejallergiának csak olyan tünete, hogy fullad tőle az ember?

Figyelt kérdés

A gyermek minden lelete negatív, de az anya egyszer azt mondja, hogy megy a hasa a tejtől, máskor, hogy nem megy, csak fullad. Minden áron papírt a akar a gyerekének, hogy beteg, mert elveszik tőle akkor az emelt családit.


Kíváncsi vagyok, hogy tényleg lehet fulladni tőle, vagy csak mindenáron azt akarja kihozni, hogy beteg a gyerek.


Az anya szerint a liszt, cukor tej, só halálos méreg és mindenkinek ezzel tömi a fejét. Ilyeneket nem is szabad enni....


Vélemények?


2013. máj. 17. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gyakori, de lehet. Az is lehet, hogy valami teljesen mástól fullad, és az anyja a tejjel hozza összefüggésbe (mert őszintén hiszi, hogy a tej ártalmas). Én valószínűbbnek tartom, hogy az anyának van valami lelki betegsége, és szegény gyerekre ez hat ki, de ez esetben kívülről beleugatva a dologba úgysem lehet rajtuk segíteni. Elég keveset írtál róluk, nem tudom, hogy nem is ismered jobban őket, vagy csak nem akartad kiteregetni az életüket, de ennyi alapján még sokminden lehet. A legtöbb, amit tehetsz értük, hogy meghallgatod őket, és kifejezed együttérzésedet.
2013. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.. a tej nyálkásít, a légcső, hörgők hurutosabb lesz, ha valakinek erre hajlama van..
2013. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A szülők teljesen rákattantak arra, hogy liszt, cukor, tej, só, egy-két zöldség, gyümölcs "halálos". A gyerekeket is agyament módon táplálja, és megvan győződve róla az anya, hogy így jó. Mégis állandóan betegek a gyerekek.


Mindegyiknek az összes lelete negatív és azt mondja, hogy az baj! Állandóan arról beszél, hogy mindegyiküknek hányféle baja van és hogy elveszik tőlük az emelt családit, ha nem bizonyítja be, hogy betegek a gyerekek. Most mindennel tömi őket, csak hogy bebizonyítsa, hogy betegek, hogy megkapja a pénzt, de amellett, hogy ő marhára egészségesen táplálkozik (szerinte) bagózik és mindenféle táplálékkiegészítővel tömi magát és a gyerekeket is.


Szörnyűűűűű!

2013. máj. 17. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:

A szervezetnek szüksége van a tejre, cukorra,sóra, lisztre! Enélkül nem lesz egészséges a gyerek.

Lehet, hogy az anya elhiszi azt a sok marhaságot, amit ezekről állítanak.

Fulladni lehet, megfázástól, rossz levegőtől, de a tejtől nem.

2013. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tejallergiás (tejfehérje) tojás,csirkehús,sertéshús allergiás a 15 hónapos fiam. Nála székrekedés,hasfájás,piros foltok a nyelven és testen,ekcéma. 1 évig kezelték rosszul a tejre. 2 hónapja allergia a tojásra,amíg nem diétázott addig semmi baja nem volt. Sertés 4 hónapja. Csirkehús 1,5 hete ( 1 évig ette tünetmentesen) speciális tápit kap,hogy megkapja a megfelelő vitaminokat. Januárban megyünk kórházba addig ezek közül semmit nem kaphat a szervezete nehogy komolyabb baja legyen. Emelt csp-re nem vagyok jogosult 2 éves koráig. Vérvételen mindenre negatív,mivel kicsi,de orvos papírt adott arról,h 100% az allergia. Az az anyuka a gyereke egészségét kockáztatja. A tejallergiától lehet olyan tünete,mivel tud asztmát okozni (nekünk szerencsénk volt hogy azt nem kapott,csak minden hónapban náthás és köhög) Nem olcsó és könnyű ez a diéta,de nekem nem érne annyit,hogy kockáztassak a több pénzért,mert ha valamire allergiás és azt folyamatosan kapja akkor egész életében megmaradhat!
2013. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!