Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet abból bármi betegség,...

Lehet abból bármi betegség, ha sokat verem a farkam?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok,és néha szoktam verni....és általában mindig papír zsebkendőbe élvezek,hogy ne keljen takarítani...ebből lehet bármi rendellenesség? csak mert nemrég egy picit égetni kezdett a húgycsövem vizelés közben..

2013. máj. 15. 22:22
 1/7 anonim válasza:
semmi bajod nem lehet belőle... lehet hogy kicsit túl durván csinálod de ne aggódj ez mindenkivel elő fordul... 1 kérdés: Korod?
2013. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat vered, ütődött lesz.
2013. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, de ha nem mosod ki fürdésnél a fitymát akkor begyulladhat. Viszont ha picit éget a húgycsöved az normális, nekem is gyakran előfordul, főleg ha aznap már harmadszorra vagy negyedszerre verem :D
2013. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok,16 leszek,viszont nem olyan sokat csinálom...hetente 3-4 :D
2013. máj. 15. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg fiú vagy? Ez fontos információ volt. Bár a mai világban...
2013. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen..
2013. máj. 16. 14:21
 7/7 anonim ***** válasza:

A te korodban ez egyáltalán nem jelent sok farokverést.

A kettőnek meg jó nagy valószínűséggel semmi köze egymáshoz. Igyál elég folyadékot! Az biztosan nem árt.

Ha tovább fennmarad a tünet, akkor orvos.

2013. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!