Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit érez a cukorbeteg amikor...

Mit érez a cukorbeteg amikor éppen felmegy a cukra? (Milyen tünetei vannak az pillanatnyi magas cukornak? )

Figyelt kérdés
milyen testi tünetei vannak, és hogyan lehet gyorsan csökkenteni?

2013. máj. 17. 15:59
 1/7 anonim válasza:
Zavart lesz valaki ki is pirul néha hányás is megfigyelhető.Aki ,ukorbeteg annak van műszere rá h ez ne történhessen meg
2013. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt: remegés, nagyon piros arc, feszült vagyok, nagyon izzadok, fejgörcs, látás elhomályosodás, nagyon szomjas vagyok, rengeteget iszok, szomjúság nem csillapodik csak ha már lement a vércukor szintem, sűrűn és nagyon nagy mennyiséget pisilok, hányinger, erős édes íz érzet a számban.
2013. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ja, kimaradt: vércukorszintet csökkenteni nálam inzulinnal lehet, plusz inzulin beadással, és sok sok mozgással.
2013. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek. Milyen műszere lenne rá??? Nem csak túlzott szénhidrát beviteltől megy fel egy cukorbeteg vércukra, hanem időjárástól, frontoktól, idegességtől is. Erre nincs semmilyen műszer. Minek ír választ aki nem ért hozzá?
2013. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom,h vércukor mérőre gondolt,amivel rendszeresen ellenőrzi a cukor szintet és ha észleli,h magasabb,de még nem okoz panaszt. Ezt már leírták előttem,h hogyan.Amúgy az inzulinos betegek nagy része már tudja,h ilyenkor mennyire emelje az inzulin adagot.De fontos emellett orvoshoz fordulni.
2013. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, fura érzéseim vannak. Már kb 2 hete ha eszek (akármit) akkor utána pár perccel erős szívdobogásom lesz, amellett, hogy folyamatosan szédülök (ez evéstől független) Most van az érettségi, lehet hogy amiatt van. Pánikbeteg vagyok és erősen cukorbeteg gyanús. ezért nem tudtam, hogy ezt az érzést most minek tudhatom be. Folyamatos gyomoridegem van és 3 hete folyamatos hasmenés...

Mi bajom lehet?

Voltam okinál de csak felírt hasfogót, ami persze nem segített... (ez kb 2 hete volt)

2013. máj. 17. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:

erősen gyanús, h a vizsgák időszaka miatt kiújult nagyobb mértékben a pánikbetegséged. relaxálj gyakrabban, tarts lazító, pihenőidőt, barátoktól ne szigetelődj el!

amint vége az érettséginek, csillapodni fog.

2013. máj. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!