Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az izomrángás jele valaminek?

Az izomrángás jele valaminek?

Figyelt kérdés
néha valamelyik izmom, (múltkor p. a karomon, de volt már a szemem fölött egy arcizmon)ráng, vagyis úgy remeg, szóval be meg kifeszül..nehéz elmagyarázni, de értitek, szóval ez néha van, van valami jelentősége, nektek is szokott ilyen lenni?
2013. máj. 18. 12:04
1 2
 1/11 anonim válasza:

Az enyhe arcidegrangas a stressznek a jele lehet..Viszont ha raterjed a karodra,es a rangas intenzitasa sokkal nagyobb mint amit az arcodon eszleltel,akkor az valami idegimpulzus vezetesi zavarrol lehet szo.Minel elobb el kellene menned egy neurologushoz(ideggyogyasz)ha a rangas eleg nagy..

Viszont erdekelne az,hogy ezeket a ranasokat te a sajat tudatoddal befolzasolhatod? Marmint ha jelentkezik,akkor te azt le tudod gyozni?

2013. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem teljesen spontán is jön, és nem is tudom tudatosan leállítani, csak hagyom és kis idő múlva elmúlik
2013. máj. 18. 21:00
 3/11 anonim válasza:

Aham,ertem.Ez a rangas ami az alitaod alapjan rovid ideig tart,mennyire kellemetlen? Mekkora fajdami intenzitas jelentkezik? Kerlek ird meg nekem...1-tol 10-es skalan.

A legvaloszinubb hogy csak egy egyszeru stresszel kapcsolatos izomgorcs ami neked van..

Probalj meg eloszor B6 vitamint szei napi alkalommal..Ezt a keszitmenyt barmelyik gyogyszertarban meg tudod vasarolni,velhetoleg olcso penzert..

Ez kellene hogy segitsen :)

2013. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem fájdalmas, csak kicsit kellemetlen, hogy ott ráng egy izom :D olyan mintha be-meg kifeszíteném, sokszor egymás után(az se fáj), csak nem tudatosan. láttam máshol, hogy a magnéziumot írják, az is jó?
2013. máj. 19. 09:23
 5/11 anonim válasza:
Igen a Magnezium is jo,de ebben az esetben B6 vitamnt probalj meg szedni,mert nagyon jol kezeli a stresszt.Nem tudom milyen idos vagy,es igy egy kicsit nehezebb megmondani a pontos okat,hogy mi lehet..
2013. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát szerintem a stressz lesz az, amúgy 16 vagyok
2013. máj. 19. 10:51
 7/11 anonim válasza:
Persze...Nyugodj meg..:)
2013. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bárminek lehet jele. Van egy idegrendszeri betegség melynek tünetei hasonlítanak a tiedhez. A neve TIC,érdemes lenne egy orvost megkeresni,mert nem játék és bénulás is lehet a vége.
2013. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem pontosan ugyan ez van voltam mostanában elég stresszes vagyok!Régen is előfordult de sokkal ritkábban mostanában sűrűbben!
2014. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem a bal felkaromban van, és már kellemetlen, mert nagyon sűrűn jön elő az utóbbi 1 hónapban.

Én szedek D és C vitamint, illetve Kalciumot. (megjegyzem nem olcsó vitaminok)

A stressz meg hülyeség, hisz manapság mindenki abban él. Az emberek 70-80% abban él, ahhoz képest nagyon kevés ez a jelenség ha az is okozhatja.

2015. febr. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!