Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Migrén szövődményei?

Migrén szövődményei?

Figyelt kérdés
mindig is fájt a fejem. tavaly úgy döntöttem h elmegyek neurologiára. kb 5-6 féle nyugtatóval, antidepresszánssal kezeltek. csakhogy nem h segítettek volna, hanem azóta már teljesen kikészültem. oda a jó memóriám, minden pillanatban elviselhetetlen nyomást érzek a fejemben, szédülök, hányingerem van. semmilyen gyógyszer nem segít. lehet h 'alakult' valami a fejemben? elkellene mennem még egy ct-re?

2013. máj. 20. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
CT-re neurológia előtt kllett volna mnned. Egy normális neurológus csak akkor vesz 'kezelésbe', ha már minden szervi okot kizártak. Miért döntöttek a nyugtató és az antidepresszáns mellett? Depressziót diagnosztizáltak? Vagy alvásproblémáid vannak? Kemény nyugtatótól ez sajnos normális, hogy tönkretette az idegeidet, szédülsz meg minden. Ne szedj többet olyan gyógyszereket. Ha akarnak segiteni, akkor irjanak ki egy fájdalomcsillapitot, amitől megszűnik a migrén. Ha rendszeresen szdsz nyugtatókat azzal nem fogják kikerülni a migrént.
2013. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mint írtam 'még egy ct-re' tehát voltam már. de nem mitatott ki semmit, a vérvétel sem. két hónap múlva megyek MR-re. igen, közrejátszik a depresszió is, kaptam szorongáscsökkentőt de semmit se segített. aludni sem tudok, mint ahogy enni se nagyon. rengeteget fogytam
2013. máj. 26. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már pszichológussal? A sok ideg gyógyszer nagyon nem fog jót tenni hosszútávon. Az alvászavarokra meg tudom ajánlani a sportot. Nekem is az segitett és csak az elején volt nehéz amig rendszeressé vált. Szedj inkább Omega 3-at, az a közérzeteden is javit és csökkenti a migrén sűrűségét is. Ismerek olyan depresszióval küzdő embereket, akik ezt szedi és meg vannak vele elégedve.
2013. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jártam egy évet igen de utána már nem segített.. most fogok majd megpróbálni egy pszichiátert
2013. máj. 27. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!