Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Küzd valaki hasonló problémával?

Küzd valaki hasonló problémával?

Figyelt kérdés

Több mint két éve nagyon sok reggelem úgy kezdődik, hogy erős zsibbadást érzek a fejem hátsó részén, időnként két oldalt. Ahogy telik a nap, úgy szűnik, de ha kimerítem nagyon magam, akkor valamennyire újból érzem.

Vannak tünetmentes napok is, de azt nagyon megérezem, ha front van.

Orvosok nem igazán tudják, mi ez, csak annyi sejthető, hogy idegrendszeri, pszichikai alapon van. (vegetatív idegrendszeri túlműködés). Sok mindent próbáltam. Sokat mozgok, rengeteg étrend-kiegészítőt, vitamint szedek, magnéziumból extra adagot, és egy 5 HTP nevű készítményt. Gyógyszert nem.

Egy ehhez hasonló állapotom volt még egyetemi éveimben is, de abból kilábaltam. Most viszont 2 és fél éve nem múlik el, néha nagyon el vagyok keseredve.

Megkérdeztem egy neves neurológust is-igaz, őt csak levélben, nem személyesen- ő azt mondta, ilyennel még nem találkozott. Én olvastam egy fórumban egy ugyanilyen esetről, de sajnos anonim fórum volt, nem lehetett felvenni a kapcsolatot vele.

Ha valaki hasonló problémával küzd, hogy kezeli? Nem lepődnék meg, ha az a válasz, hogy ezzel együtt kell élni, minden esete nem könnyű.


Köszönöm a válaszokat!



#neurológia;migrén;fejzsibbadás
2013. máj. 17. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el reumatológushoz.Nekem is a nyakamról zsibbadt a fejem.Nézess vérnyomást sűrűn.
2013. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!