Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől izzadok ennyire? És mi...

Mitől izzadok ennyire? És mi rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Évszaktól függetlenül,mindig nagyon izzadok.Még akkor is ha csak ülök egyhelyben.Pár éve v ettem észre,12 éves lehettem.És azóta mindig.Nagyon zavaró,kiprobáltam már mindenféle dezodort,meg ittam zsálya teát is,de nem használt.Mi lehet az oka?És mit probáljak még ami hatásos lehet?


16 L


2013. máj. 21. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Az izzadás mértéke és mennyisége emberfüggő. Van, aki csak pár cseppet és van olyan is, aki egy jó nagy "pisztolytáskát" izzad. Nos, ha nálad ez már ennyire "kóros", mint ahogyan leírod, akkor keress fel egy bőrgyógyászt. Egyébként a gyógyszertárakban lehet kapni direkt ilyen problémára kifejlesztett nagyon durva, erős, maró hatású stiftet. De az aztán úgy meggátolja az izzadást, hogy méh a bőrödet is kimarja. Ergo menj orvoshoz! :)
2013. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!