Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor tiniként azt éreztétek,...

Amikor tiniként azt éreztétek, hogy nem tudtátok kik vagytok valójában, döntésképtelenek voltatok, és fogalmatok sem volt arról, hogy mit akartok, akkor mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nőttünk még pár évet, tapasztalatokat szereztünk.

Arra a kérdésre, hogy ki vagy valójában pedig a válasz benned van, nem külső forrásokban.

2013. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az ilyen hülyeségem miatt 'vesztegettem' el 3 évet az életemből.

Mostanra jöttem rá h mit akarok és h ezt akarom.

Te ne járj így !

Gondolkozz el és cselekedj! :)

21L

2013. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is elvesztegettem 2-3 evet a hulyesegeim miatt. Pozitivan gondolkodj.csinald ami jo !tegyel magadert!
2013. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon befordulós és depressziós lettem. Ezt utólag nagyon sajnálom, a "legszebb" éveim múltak el így, de nem hibáztatom magam érte, ennek valamiért így kellett lennie. Sajnos nem kértem segítséget senkitől, pedig akkor valószínűleg hamarabb kilábaltam volna.

Nekem végül is az használt, hogy rájöttem: az életet nem kell olyan véresen komolyan venni, nem kell mindig másoknak megfelelni, és elsősorban másokra és nem magamra kell figyelni (mert ha csak magaddal foglalkozol, attól nagyon be lehet fordulni). Andrew Matthews: Legyél boldog tinédzser! című könyve sokat segített. És az is, hogy ismét érdeklődni kezdtem a hit iránt, így újra tudtam bízni.

2013. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!