Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel lehet el érni, olyan...

Mivel lehet el érni, olyan hatást hogy magas lázam legyen és hányjak?

Figyelt kérdés
tudom hogy érdekes kérdés de muszály volna személyes okok miatt hogy végre felébredjenek a szüleim és végre kicsit féltsenek is..

2013. máj. 21. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem féltés kell, hanem maflás.

Ezzel akarod felkelteni a figyelmüket? Eszednél vagy?

2013. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj oda az anyukádhoz öleld meg és mond el neki, hogy szereted és hiányzik neked-sokkal emberibb,mint hogy az egészségeddel játszol.

Vagy ha mindenképp színlelni akarsz, csak mond azt hogy fáj a fejed torkod és hánytál, nem kell tényleg hányni.

2013. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már bocsi de ti nem tudjátok milyenek ez nem segítene százszor próbáltam már kiskorom óta ilyenek
2013. máj. 21. 19:55
 4/4 anonim válasza:
100%
Ümpf. Ha a "beteg vagyok, segíts"-től jobban szeretnének, akkor már ovis korodtól mindig lenne valami lelki eredetű testi nyavalyád, és ha régen nem volt ez így náluk, akkor sajnos most sincs. Szerintem próbálj meg arra koncentrálni, hogy a te életed nem menjen rá egészen arra, hogy ők nem figyelnek rád eléggé. Ahhoz pedig a te személyiségfejlődésednek kell sokat haladni. De ez tényleg elég szar helyzet, szerintem talán jó ötlet lenne besétálni az iskolapszichológushoz, vagy a kerületi Nevelési Tanácsadóba (én ezt csináltam pár éve és tök jól jártam vele :D ). Nem azért, mert őrült vagy, nem, nem vagy az. úgy tűnik, hogy nehéz és szar helyzetben vagy, és ott legalább tényleg figyelne rád valaki és megpróbálna segíteni.
2013. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!