Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyajegyet levetetnétek, vagy...

Anyajegyet levetetnétek, vagy sem, ha azt mondja a doki, hogy le kéne szedni? Hallok sok pró és kontra érvet, olyat már többször hallottam, hogy levették neki és utána pár hónapra rá meghalt.

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Orvossal semmi szín alatt. Vannak különböző gyógynövények melyekkel kezelném.
2013. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Én levetettem már ötöt is, nem lett semmi bajom. Örülnék ha orvos ajánlaná, mert nekem tb-re egyet sem csináltak meg, fizethettem magánorvost.(30ezer/anyajegy)
2013. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
A féjremnek kiműtöttek egyet a lábából (veszélyesnek ítélte a bőrgyógyász), azóta se nőtt vissza.
2013. máj. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
56%
Nálunk a családban van olyan, akinek már vagy 10-15-t levettek! Sajnos vannak hegek amik megmaradtak, de ami sokkal fontosabb, azokkal az anyajegyekkel már nem lehet semmibaj!
2013. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 klopusz ***** válasza:

Szia!


Rólam eddig kettőt vettek le, minden kötvetkezmény nélkül, mindkétszer orvos által. A hegek gyakorlatilag láthatatlanok.


Szerintem akiről levették és utána meghalt, az nem a rossz levétel miatt volt, hanem azért, mert eleve rákos volt az anyajegye. Levétel után ugyanis azonnal megy a citológiára a levett anyajegy.

Amúgy egy ismerősöm barátnője is így halt meg még 30 éves kora előtt, de kiderült, hogy ott, ahol levették az anyajegyét, semmiféle utólagos vizsgálatra nem került sor (Ukrajna).

2013. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Ó, nekem leszedtek eddig nyolcat, meg egy lábujjamat, mert az egyik anyajegyem sajnos melanoma volt. Kaptam kezelést, koppkopp, hét éve egyetlen anyajegyem sem bizonyult rosszindulatúnak.

És igen, ha valaki nem fordul vele időben orvoshoz, a leszedés ellenére belehalhat, mert a bőrrák is képez áttétet... tavaly februárban 43 éves volt kolléganőm halt meg bőrrák miatt.

2013. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
Ezért nem jók ezek a fórumok, mert itt minden analfabéta nagy nyilvánosság előtt közzéteheti és buzdíthat arra, hogy húde jó magunkat összeszabdaltatni és igazán ennek semmi következménye.
2013. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nektek egy anyajegynél jóval komolyabb betegségetek van.
2013. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Hát, aki bőrrákot gyógynövényekkel akar kezelni, az sem teljesen normális!
2013. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem látom a kockázatot egy anyajegy eltávolításban. Kis műtét, és jól kell csinálni. Egy 'rákmegelőző' mell eltávolítás már más megítélést kapna részemről.
2013. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!