Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha mostantól nem eszek, csak...

Ha mostantól nem eszek, csak annyit, hogy anyukámnak ne tűnjön fel, mennyi idő alatt tudok ledobni magamról kb 10 kilót? Mindennap sportolok, van hogy egy nap többször is. Mennyi idő lenne? (Persze inni iszok, csak majd alig eszek)

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 10:54
 1/7 anonim válasza:

Szia! Egyél rendszeresen, annyit amennyit szoktál. Nekem is voltak hasonló gondjaim, és sok diétát kipróbáltam. nekem a szénhidrátmentes diéta vált be egy hét alatt 5-6 kilótól szabadultam meg . Nézz utána a neten, de itt a link is:

[link]

Nekem ez bevált.

2013. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Enni is kell!Csak 6 után ne egyél már semmit,csak ígyál!Napi 5x étkezés kell,egyél egy nap 5x csak kevesebbet!

Bár én most teával fogyok

2013. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a koplalás kontraproduktív. Csak legyengülsz tőle, de nem igazén fogysz. AMikor meg rádjön a zabálás, még vissza is "jojózod", ami esetleg lement.

A megfelelő ételtársítások és étrendek sokkal gyorsabban hatnak és célravezetőbbek.

Ha például utána olvasol a paleo étrendnek, az köztudott, hogy a testsúlyod magától beáll az ideálisra egészen rövid idő alatt. Sokkal vitálisabb leszel, egészségesebb.

2013. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány kg vagy és milyen magas? Meg miket ennél?

Sok mindentől függ, hogy mennyi idő alatt adnál le 10 kg-ot.

Szerintem ne csináld azt, hogy alig eszel, csak változtass az étrendeden. Hagyd el a cukros dolgokat, a szénhidrátbevitelt csökkentsd le. Egyél sok zöldséget, az eltelít, sok rostot tartalmaz és még fogyaszt is. Én pl. húsokhoz nem eszek köretet (rizs, krumpli, stb.), hanem csak friss salátát. Egyél sok levest (NEM ZACSKÓSAT!!!!), mert szintén eltelít, és folyadék. Igyál sok vizet!

2013. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A problémád neve: anorexia nervosa. Nézz utána, mielőtt elkezded a koplalást, ugyanis abbahagyni nehezebb mint el se kezdeni.

Amit nem értek: itt a jó idő, a sok zöldség - gyümölcs. Egyél ezekből sokat, legyél sokat kinn a levegőn - sétálj, fuss, biciklizz, sétáltass kutyát, ugrókötelezz vagy rollerezz vagy ilyesmi, igyál sok folyadékot, minimalizáld a szénhidrátbevitelt. Észre se fogod fenni úgy lemegy az a 10 kiló.

2013. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mármint azt nem értem, hogy miért nem ezek a dolgok jutottak eszedbe először, amiket felsoroltam :)
2013. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok és 80 kg. már leadtam 9 kilót, de nem akarok így kinézni nyáron. nem eszem cukrot, este 6 után nem eszek és heti 9x mozgok. "nekem ez így lassú" a zöld kávéról mi a véleményetek?
2013. máj. 9. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!