Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjjeli izzadás. Komoly lehet...

Éjjeli izzadás. Komoly lehet a dolog?

Figyelt kérdés
1 hete(kb) folyamatosan minden este annyira ki izzadok, hogy reggel ágyneműt kell cserélnem és le kell zuhanyoznom :S Egy kissé elkezdtem aggódni, mert fogalmam sincs miért lehet. 4 hónapja fogyóztam és lefogytam 43 kg-ra(157 cm vagyok, és igazából akkor voltam a legjobb formámban, semmi bajom nem volt) aztán 2 hétig úgymond kissé "bezabáltam" szval visszajött 2 kg, ami ugye kissé kikészített. Szval..az ok, lehet a stressz és a szorongás?(kva brutálúl kitud készíteni ha hízok,az erőfeszítések után amit csináltam 4 hónapig). vaagy..nem tudom. Pajzsmirigy túlműködésem nem tudom lehetne-e. Tényleg csak 1 hete van, amióta többet eszem mint kéne és most kissé abba hagytam a sportot is. most azt tervezem, h visszaállok egészséges életmódra..még egy kis diétával, h 43 lehessek megint. Mit gondoltok erről a dologról? A tervem az, h ha mondjuk jövőhét keddre nem múlik el, akkor meglátogatom anyuval az orvost. Ohh.éés hozzáteszem, menstruációm sincsen mióta fogyózok.(bár ez normális) Nappal csak annyi a gondom, h fáradékony vagyok-de ez gondolom az alvás zavaroktól. Segítsetek, mi légyen velem?

2013. máj. 27. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A stressz, a súlyingadozás, a szélsőséges és nem kielégítő táplálkozás oka lehet az izzadásnak, igen.


De lehet komoly dolog is.


Egészségesen étkezz, ne koplalj! Ne vonj meg magadtól semmit, inkább okosan egyél!

2013. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és nem, nem normális, hogy nem menstruálsz!
2013. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh, megnyugodtam, király : )Akkor biztos az elmúlt 4 hónapom miatt volt(szélsőséges étkezés, öntúlhajszolás stb.)...szerencsém, h megúszom ennyivel : ) Holnaptól gyümölcs és zöldség kúrákat csinálok, tisztítok, elkezdek megint futni járni és talán helyre áll a szervezetem : ) A menstruációm meg majdcsak megjön : ) Mindenesetre anyuval elmegyünk suli végén laborba és kiderül van-e valami nagyobb bajom. Szval köszönöm : )
2013. máj. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!