Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epekő. muszáj műteni?

Epekő. muszáj műteni?

Figyelt kérdés
Rettentően félek...akinek van tapasztalata kérem ossza meg velem .
2013. máj. 27. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kikakiltam egy két napos kúrát alkalmazva. Sima ügy.


[link]


1-2 centis bogyeszok simán kijönnek, szintúgy a sok sok kicsi, ill homok. A kúra legdurvább része meginni a keserüsót. Tényleg keserü.. :)

2013. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia,köszönöm a válaszod 1 db 14 mm van a másik egy hete embertelen görcsökkel kijött valahogy... de fáj a gyomrom minden nap ezért műteni akarnak.

Hallottam a keserűsóról de nem merem meginni mert ha kihajtja akkor beékelődik az epevezetékbe attól félek..

2013. máj. 28. 00:07
 3/7 A kérdező kommentje:
ez a 2 napos kúra keserűsóból áll csak?
2013. máj. 28. 01:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, aki a feketeretek kivonatra esküszik. 1-2 húsznapos kúr, reggel éhgyomorra.
2013. máj. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, vannak epehajtó dolgok, amivel kijöhet és van aki évekig él ezzel, mert tart egy megfelelő diétát.

Viszont van, akinél meg muszáj, mert egyik sem megoldás. Ilyen voltam én is.

Mivel nekem sok kicsi volt, ezért veszélyes volt, ha elkezdtek volna kijönni, mivel elzárhatták volna az epevezetékemet, a diéta pedig hiába volt, akkor is minden nap görcsöltem. Akkor szültem frissen, még az újszülött fiamat sem tudtam egyedül ellátni, muszáj volt, hogy valaki legyen a közelben.

Így engem műtöttek.

Méghozzá kivették az epehólyagomat.

Mivel akinek már egyszer volt epeköve, annak nagy a valószínűsége, hogy újra kialakul, plusz olyankor nagyobb az epehólyagrák kialakulásának a kockázata.

Amúgy 2 és fél éve már, hogy műtöttek és ugyanúgy élek, ahogyan az epekövek előtt. És ami nagyon nem mindegy, hogy nem görcsölök minden nap és nem kell attól félnem, hogy vajon mikor indulnak el a köveim, éppen elzárva az epeutakat, aminek meg igen súlyos következményei lehetnek.

2013. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*ez a 2 napos kúra keserűsóból áll csak?


Linkben amit küldtem minden le van írva, olvasd el.

keserüsó, olivaolaj, grapefruit (piros)


Ha pedig bizonytalan vagy, olvasgathatod a kommenteket (a linkelt oldalon), nagyon sokan leírják a tapasztalatukat, igazából tényleg sima ügy, csak nincs benne a köztudatban hogy van ilyen, és sokan paráztatnak hogy veszélyes, pedig nem az.

2013. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Muszáj persze hogy muszáj. Arra nem játszhatsz hogy kijön magától mert elakad, begörcsöl és megőrülsz ja és pluszba begyullad a hasnyálmirigy. Nekem évekig volt, kegyetlen sokat szenvedtem vele, a műtét meg vicc, semmi nem volt. Az a keserű sz*r hashajtós tea vagy mi, rosszabb volt mint maga a műtét :D
2013. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!