Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nekem hátsó keresztszalag...

Nekem hátsó keresztszalag szakadásom van és ezt muszáj műteni? Vagy elég ha egy nagyon jó térdrögzítőtt használok?

Figyelt kérdés
nagyon hiányzik már a kézilabda már fél éve nem csinálom nagyon hiányzik!!
2013. febr. 14. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Fél éve szakadt el? És a műtétnél a szalag-helyreállító műtűre gondolsz? Az egyik ismerősöm 1 évet szenvedett keresztszalag szakadással, de utána rohamosan javulni kezdett, és már sportolhat is. Természetesen nem versenyszerűen, de a terhelhetőség mértékét majd az orvosoddal kell megbeszélned. Én azt mondom legyél türelmes, mert ha kivárod az időt, amíg érezhetően jobban leszel, akkor hosszú távon egy sor problémától megkíméled magad.
2013. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen augusztusba de 12 éves vagyok és minimum 16 évesen lehet pótolni a szalagomat!!
2013. febr. 15. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!