Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom mit tegyek. Teljesen...

Nem tudom mit tegyek. Teljesen elvagyok keseredve. Ebből lesz valaha kiút?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve diagnosztizáltak nálam epilepsziát. Rohamom volt, de éjszaka. Gyógyszert szedek ugyan, de állandó stresszben élek. A családi környezetem pocsék, a munkahelyemen állandóan idegeskedek, s mindezek mellett állandó félelemben élek, hogy nem-e leszek rosszul, s emiatt nem veszítem-e el az állásomat. Mindezek mellett még még aludni se tudok, mert szinte mindig ez jár a fejemben.

Nem tudom mit tehetnék, nagyon el vagyok keseredve.


2013. máj. 28. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg valamilyen alternatív gyógymód? Homeopátia, kineziológus, természetgyógyász, akupunktőr?


Sajna, ha sokat idegeskedsz, az a legrosszabb :S

2013. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichiáterhez. Bármi bajod is van, csak ezerszer gyakrabban fog jelentkezni, ha stresszelsz vagy rosszul érzed magad pszichésen.
2014. jan. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!