Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam így valamiféle...

Elkaphattam így valamiféle betegséget?

Figyelt kérdés
Betegàpoló vagyok egy kórházban. Egy rákos beteg vizelete a szàmba ès a szemembe fröccsent...
2013. máj. 3. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha volt valami húgyúti fertőzése, és pont olyan, ami képes szem-száj környékén is fertőzni, akkor igen, van rá esélyed. (Daganatosoknak könnyen elő tud fordulni opportunista fertőzés).


De ha arra vagy kíváncsi, hogy magát a rákbetegséget elkaphattad-e? Hát, én állatkísérletes modellen kívül nem hallottam még olyan esetről, hogy véletlen "fertőzött" volna bármilyen tumor is :) Ha pediglen nem húgyúti tumora van, akkor kb esélytelen.

2013. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel a daganat a belso sejtek elburjanzasa, es semmilyen korokozo nem szukseges, igy a rakot nem kaphatod el:)

Abban biztos vagyok, hogy a pisi a szemben nem egeszseges... de bo vizzel kimosod es annyi, tobb3t nemigen tehetsz


De amugy hol tanultal apolonak, hogy nem tudod?:O

2013. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!