Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a teendő csonthártyagyullad...

Mi a teendő csonthártyagyulladásnál?

Figyelt kérdés
nagyon fáj a sípcsontom ha terhelem, és azt mondták biztos csonthártyagyulladásom van.
2013. máj. 29. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
MHa az ortopedus mondta, akkor azt is mondta, hogy pihentesd, ha meg csak ugy mondja valaki, akkor menj orvoshoz, mert ezer mas dolog is lehet.
2013. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mitől van csonthártya gyulladásod. Ha bakteriális eredetű azt kezelni kell antibiotikummal minél előbb. Ha az izom tapadása helyén van ilyen érzékenység azt így van pihentetni kell. Szóval ki kell találni az okot aztán kezelni, de ezt orvos tudja eldönteni csak biztonsággal.
2013. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hétvégén túráztunk és rengeteget lépcsőztünk.Hétfőn olyan izomláz érzésem volt, és utána még ráfutottam 2000métert. akkor éreztem,hogy szúr ha rálépek.Nem tudom jó lenne ha itthon maradnék pihentetni..
2013. máj. 29. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!