Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér, ennek ilyennek kell...

Aranyér, ennek ilyennek kell lenni?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete kijött az aranyerem (belső), eleinte fájt is meg viszketett is, 4 napja kezelem reparon kúppal, a viszketés és a fájdalom elmúlt, de még mindig érzem, hogy ki van türemkedve. Azt olvastam, hogy az aranyeret nem lehet elmúlasztani, ha egyszer kijött, csak tünetmentesíteni. Akkor ezt most tekintsem tünetmentesnek, vagy még van vele tennivaló?

2013. máj. 31. 09:45
 1/3 anonim válasza:
Tünetmentes.Sajnos csak műtéttel lehet megszüntetni,de Neked még elég az ilyen kezelés.Ügyelni kell a könnyű székelésre.
2013. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már kb 6-szor kijött az aranyerem, de nekem is eltűnt, nincs ott semmi kitüremkedés!!
2013. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ritkán kijön az aranyerem hemoclin gélt használok, akkor már másnapra érezhetően jobb lesz.
2013. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!