Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudom, hogy külső,...

Honnan tudom, hogy külső, vagy belső aranyerem van-e?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet megkülönböztetni?

2013. máj. 26. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
google > külső vagy belső aranyér > képek
2013. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A belső aranyér csak vérzik (sokszor drámai módon nagy mennyiségű vért adhat le), a külső fáj is.
2013. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. én sem tudtam. sokszor alig birtam felálni a székről, úgy fájt. vettem reparont kenőcsöt, napi 3x kentem. volt székletem, viszont fájt ugyan úgy, kenés után 2-3 órát hatot csak.


ekkor nagy nehezen rászántam magam a kúpra, vettem azt. már a második után éreztem, hogy használ (napi 1x). belsőm volt, ezért nem használt a kenőcs. sok gyümölcsöt ettem, használtam kupot. második csomag kupot ugy használtam hogy mellette kenőcsel is kentem kivülről. elmult, honapokig tünetmentes voltam.


sajnos most azt vettem észre hogy néha viszket kívül, és megint ritkábban járok wc-re. de egyáltalán nem fáj, semikor sem, ez kicsit fura. az a gyanum hogy most külsőm van, de egyáltalán nincs fájdalom semmikor (szerencsére).

2013. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!