Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ekcémás a tenyerem, most a...

Ekcémás a tenyerem, most a manna szappan szépen eltüntette, de látom hogy néhol kezdenek eljönni ezek a hólyagok. Mit tegyek, hogy eltüntessem? Holnap nem akarok így suliba menni!

Figyelt kérdés

Ha lehet akkor házi megoldásokat írjatok, a krémekből totál elegem van.Meg ilyenkor nincs orvos.

Nagyon-nagyon hálás lennék a válaszokért.Előre is köszönöm.



2013. jún. 2. 14:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Előjönni*
2013. jún. 2. 14:12
 2/14 anonim ***** válasza:
Megírnám, hogyan gyógyulhatsz meg az ekcémából, de úgysem hinnének nekem. Pedig baromi egyszerű a gyógymód. Viszont holnapra semmiképpen nem fog elmúlni. Húzzál kesztyűt!
2013. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nincs módszer, amitől 1 nap alatt elmúlik
2013. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló kérlek írd meg!
2013. jún. 2. 14:25
 5/14 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálkozni letisztítani az étrendedet.


Gyulladáskeltő anyagokat, béláteresztést fokozó anyagokat kilőni.

Azaz gabonákat, tejet, hüvelyeseket, krumplit, cukrot (kristálycukor, adalék fruktóz) nem kellene enni. Ez segíthet.

+ D-vitamin, napozás.


Meg hátha 1. válaszoló még jobb tanácsot ír.

2013. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdező! Abban a reményben árulom el, hogy komolyan veszed és tényleg végleg meg akarsz gyógyulni. Szerencséd, hogy a tenyereden vagy, mert itt a legegyszerűbb kezelni. Tisztítsd meg a kezeidet és szedd le

a felszakaddt hámréteget minden kezelés előtt. Most kend be mindkét tenyeredet vegyes virágmézzel /csak vegyessel, a többi nem jó!/ Fedd le gézlappal. Naponta kétszer kezeld, így néhány hét után teljesen el fog múlni az ekcémád. Egy kiló méz csak 1200-1300 forint. Sokáig elég.

Akitől én tanultam, évtizedekig szenvedett és rengeteget költött rá, eredménytelenül. Már évek teltek el a gyógyulásda óta, azóta sem jött elő. Pedig festékbe, olykor benzinbe is kénytelen belenyúlni. Csodásan meggyógyult.

2013. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Amugy 8 éve szenvedek ezzel (most 13 vagyok)

Próbáltunk már biotron (azt hiszem ez a neve) lámpát, 100 felé krémet,ilyen orvost olyan orvost,házi patika oldalakat nézegettünk de semmi sem segít....:( Kb. 1 hete voltam vérvételen.Remélem kiderül mi a bajom.

2013. jún. 3. 13:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Táplálkozásban mennyit változtattatok? D-vitamint fogyasztasz külön?
2013. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sokszor a leghatékonyabb a legegyszerűbb módszer. Orvoshoz még eljárogathatsz tiz-husz évig, de a gyógyszerektől nem fogsz meggyógyulni. A méz csodaszer! A kérdés csak az, meg akarsz-e egyáltalán gyógyulni, vagy megbékéltél ezzel a ronda betegséggel, ami másokban is viszolygást kelt. Kerülni fognak az emberek. Egy kézfogást sem tudsz adni/fogadni. Én ajánlottam a mézet.
2013. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A sima virágmézt próbáltam régebben.

szerencsére nekem megértő barátaim vannak,...meg amugy a kezem nincs begyulladva,csak néhol apró pici hólyagok vannak...szóval hála égnek nem undorodnak tőlem az emberek...remélem...

Valamelyik válaszoló írta hogy ne egyek olyan kajákat amiktől begyulladhat a kezem...Pl?

2013. jún. 3. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!