Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor jut öngyilkosság az...

Sokszor jut öngyilkosság az eszembe, de nem akarok az lenni. Egyébként félek a haláltól. Szerintetek ez komoly dolog? Forduljak vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondhatni... komoly. Keres fel egy pszichológust, de ne azért, mert öngyilkos akarsz lenni, hanem azért, ami a háttérben van. Mert véleményem szerint minden öngyilkosság mögött valami probléma van. Gondolom nálad sincs ez másképp. Mond el valakinek mi bánt és hidd el sokkal jobban leszel. :)
2013. máj. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jó a munkahelyed/osztályközösséged? Vannak jó barátaid? Alapvetően jól érzed magad a bőrödben?
2013. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom. Iskolába járok, amit annyira nem szeretek, de már csak pár hónap van hátra és nem akarom abbahagyni. Kérdezted, hogy vannak-e barátaim és hogy érzem magam? Barátaim nincsenek (igazira gondoltam). Persze vannak akikkel beszélgetek, de az nagyon távol áll a barátságtól. Tudni kell rólam, hogy nehezen ismerkedem, zárkózottabb típus vagyok. Az utóbbi kérdésre válaszolva pedig nem érzem jól magam. Sokszor érzem magam lehangoltnak, kedvetlennek, életuntnak, pedig még csak 21 éves vagyok.
2013. jún. 1. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!