Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az előbb voltam wc-n és az...

Az előbb voltam wc-n és az utolsó törlésekkor láttam, hogy mintha véres lenne a pair törlés után?

Figyelt kérdés
Majd mikor befejeztem a végbélnyilásom körül mintha égő érzést éreznék,ilyet hasmenéskor szoktam érezni,és reggelente kávé után általában mindig kell mennem wc-re,ilyenkor általában hig a székletem!De most normális volt!
2013. jún. 2. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
hulyen fog hangzani,de probalj ki vmi puhabb wc papirt..nekem is kidorzsolte regen mindig,neha egy picit veresre.kicsit dragabb,mint ezek a hagyomanyos szurkes wc papirok,de szerintem annyit meger...ha nem hasznal,keress fel egy orvost.vagy ha attol megnyugszol,kezdd rogton a masodikkal;)
2013. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, a kávé nem tesz jót az emésztőrendszerednek. Ha fel tudsz ébredni kávé nélkül, próbáld meg - legalábbis átmenetileg - elhagyni. Ha a papír lett véres, az valószínűleg friss vér, valamilyen fizikai sérülésből ered (a végbélnyílásnál). A székletben lévő vér már alvadt vér, azt láthatod a székletben, a papíron nem igazán látható. Nincs esetleg aranyered és az vérzik? Ha biztosan tudod, hogy nincs, néhány napig figyeld, mit tapasztalsz. Ha semmi nem változik, menj orvoshoz.
2013. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aranyerem biztosan nincs,és a székletem sem volt véres!

Mostanában,elmúlt napokban reggel este kellett mennem wc-re,lehet,hogy tényleg csak a papir!?

Kávéval is nagyon lassan térek észhez reggelente(egész nap melózok)de megpróbálom nélkülözni!

2013. jún. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!