Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, ti vizelés előtt hátrahú...

Fiúk, ti vizelés előtt hátrahúzzátok a bőrt a péniszeteken és vizelés után megtörlitek a makkotok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Csak ritkán .
2013. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Nálam ez alap,... minden esetben.

Csövelni állva csövelek, előtte és utána pedig kötelező nálam a szappanos kézmosás, így elkerülhető a péniszre akármilyen fertőzés (pl. HPV) felvitele.


EE

2013. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
utána minek? ha tisztán tartod, és nem pisálod le a kezed, akkor nem értem hogy utána miért mosol kezet.
2013. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"utána minek? ha tisztán tartod, és nem pisálod le a kezed, akkor nem értem hogy utána miért mosol kezet."


Uramatyám, hogy lehet ilyet kérdezni, hogy "utána minek"?! Ha nem is pisálod le a kezed, a WC-öblítő gombon, ajtókilincsen stb. egy halom kórokózó lehet, ezek érintése után muszáj fertőtlenítő kézmosóval kezet mosni!

2013. márc. 16. 19:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nem

és eddig semmi bajom nem volt emiatt.

2013. márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
a telefonodon mégtöbb kórokozó van, a billentyűzeteden abszolút, de ha csak egy kilincset megfogsz más után, már sokkal rosszabb, mint a wc-ajtó, hidd el
2013. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
alap hogy normál,ki nem álhatom ha hugyfoltos a boxerem...sztem ez alap higénia
2013. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Igen hatrahuzom..vhogy ugy jobb a dolog. Es hat ugyan nemmindig torlom meg...gyakoribb h megmosom ha otthon vok.
2013. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hátrahúzom, de sajnos ezt kisfiú koromban nem apám tanította meg nekem, hanem a nagyobb fiúktól és felnőtt férfiaktól láttam a piszoárnál. Utána rájöttem, hogy így higiénikusabb, és aztán arra magamtól jöttem rá, hogy egy darab puha WC-papír, ennek hiányában papírzsebkendő is kell, amivel megtörlöm a húgycső végét, és felitatom azt a pár cseppet, ami marad még, és így nem lesz csúnya húgyfoltos az alsónadrágom.


A kézmosás? Alap dolog WC után - ez nem lehet kérdés!

2013. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy esik :)


Ha olyanom van, nem húzom hátra (minek? rendeltetésszerű használata a fitymának...), ha olyanom van, hátrahúzom.


A kézmosás részét sose értettem (legalább is, hogy inkább a férfiakra van a köztudat kiakadva ha nem mosnak kezet pisi után, pedig a csajok azért mélyebben turkálnak maguk alatt), főleg mert nem szoktam levizelni a kezemet, és mert az első dolog amit megfogok (publikus helyen) az a WC terem kilincse (amiről összeszedhet az ember mindent, úgyhogy hót feleslegesen mostam meg a kezem mert már megint „bacis”)... De azért igen, megmosom a kezem, csak tényleg hót nem értem, hogy minek.

2013. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!