Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdes bőrre létezik hasznos...

Érdes bőrre létezik hasznos gyógymód?

Figyelt kérdés

A felkaromon érdes / rücskös a bőr. Voltam vele már orvosnál, azt mondta ne egyek fűszeres ételeket (de eddig se ettem, mert nem bírja a gyomrom, sózni se sózok külön), ill. azt mondta, hogy várjak, majd elmúlik magától. Kezdetben (még vagy 10 éve) csak nyáron jött ki, de még egészen kicsi voltam, szóval nem foglalkoztam vele. Aztán feltűnt egy idő után az egyik ősszel, hogy még mindig ott van és nem múlt el. Azóta semmi változás.

Szóval ha 10 év alatt nem múlt el, akkor szerintem ha nem teszek ellene valamit, akkor nem is fog egyáltalán. Szóval ha bárkinek van bármilyen tanácsa érdes bőr ellen ami bevált, akkor csak rajta. :)

19/F



2013. jún. 2. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Shea vaj, az én bőrömmel csodát tesz :)

Próbáld ki, hogy gyógyszertári fürdetőkrémmel fürdesz, abban nincs semmi irritáló cucc.

2013. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!