Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan segítsünk alkoholista...

Hogyan segítsünk alkoholista rokonunkon?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!

Főként a témában érintett és már tapasztalt emberek válaszát várom kérdésemre.

Édesapám alkoholizmusban szenved, elérte már azt a szintet, hogy az italozásait követően kisebb-nagyobb sérüléseket okoz magának. Édesanyámat így vesztettem el, de akkor még gyerek voltam, így nem tehettem semmit, de most van rá lehetőségem, hogy segítsek, csak nem tudom hogyan. Leültem vele beszélgetni, jó szóra nem hallgat, makacs és az egészségi állapota romlik.


Előre is köszönöm a segítségüket!


2013. jún. 3. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a beszédnél többet nem tehetsz.Ha benne nincs meg az elhatározás, hogy abbahagyja, akkor egyetlen orvos sem lesz képes rajta segíteni. (tapasztalat)
2013. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is saját tapasztalatom van ezen a téren: ha ő nem akarja, nem tudsz semmit tenni. A legkegyetlenebb az egészben, hogy a halála után még neked lesz mindenért lelkiismeret furdalásod, ha nem lesz változás, ami sajnos elég valószínű.
2013. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is fog hallgatni rád, tudom milyenek, nem érdekli őket. Mindegyik megérdemelne egy fasza hasnyálmirigy gyulladást aztán akkor abbahagynák vagy megdöglenek, ennyi.
2013. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!