Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányhat valaki az idegességtől?

Hányhat valaki az idegességtől?

Figyelt kérdés

Egy ismerős mesélte, hogy egy kislány rokonának olyan betegsége van, hogy ha ideges, vagy stresszes, akkor hány, de annyira, hogy felszakad a nyelőcsöve is, meg nem tudom mije, és ilyenkor kórház akár több napig, meg stb...


Ez hogy lehet?:S


2013. jún. 5. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég durva.... Velem is fordult már elő, hogy annyira ideges voltam, hogy elhánytam magam (remeg a gyomrom idegességemben, "felfordul", felrázkódik tudomisén), de azért ez, amit írtál elég brutálisan hangzik!
2013. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előfordul, viszont azért az már nem egészséges, ha valaki minden alkalommal hány az idegességtől...

nálam egyszer volt ilyen, amikor kb 2 órán keresztül sírtam, annyira ideges voltam.

ugyanis az idegességtől az ember gyomra szó szerint felfordul, remeg. és ha sokáig ilyen állapotban van, akkor jön a hányás.

2013. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, de ez állítólag valami betegség, és csúnyán se szabad rászólni mert akkor rájön ez, és véreset hány, meg kórházban van akár két hétig...
2013. jún. 5. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
HA tudod, hogy gy konkrét betegségtől van, akkor miért kérdezed,hogy hányhat-e valaki az idegességtől? Mi a kérdésed valójában?
2013. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!