Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 kilót fogytam 2 hónap...

17 kilót fogytam 2 hónap alatt izomtömegből. Azt hittem, hogy idegességtől. De most már 1 hónapja eszek is, edzek is. De nem sikerül gyarapodnom erőben. Időnként ráng a kezem. Fáj a hátam. De a lábam is gyenge. Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

a hirtelen fogyás okozhat ilyet szerintem. magamon jöttem rá, mert én is sokat fogytam, és semmi erőm nincs, pedig már rendesen eszek és mozgok.

Kézremegés és hátfájás nálam is tünet, emellett izomfájdalom lábban, karban. Neked van ilyesmi? Szerintem idővel elmúlik egyébként, mert én már erősödtem egy kicsit, azt érzem.


Viszont az a 17 kg aggasztó 2 hónap alatt. Nem ettél rendesen? Miért fogytál ennyit?

2013. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát akármi lehet, azonnal fordulj orvoshoz, a nagy fogyás nem jó előjel. A doki kivizsgál!
2013. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy 17 kilót és izomtömegből veszítettél??? Mennyi volt előtte???
2013. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha a testépítéshez használtál olyan segédeszközöket, amiket nem feltétlenül kellett volna, menj hormonvizsgálatra, mert az sok galibát okozhat, ilyen tünetekkel arra gyanakszom.

Ha meg tisztességesen edzel akkor elnézést a feltételezésért, remélem mihamarabb jobban leszel és kiderül a probléma.

2013. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!