Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami komolyabb baj?

Lehet valami komolyabb baj?

Figyelt kérdés

Pénteken kezdődött amikor egész nap kedvetlen voltam és el voltam gyengülve, de elmentem edzésre hiszen hétvégén az utolsó bajnokit játszottuk (végül le kellett mondanom). Edzés után teljesen legyengültem és estére lázas is lettem(38,4), fájt a fejem, szédültem. Vettem be coldrexet és egész éjjel izzadtam, de meglett az eredménye lement a lázam. Azóta se volt csak hőemelkedésem (az is egyszer). Azonban elkezdett fájni a torkom (most már ott tartunk, hogy ha nyelek is fáj), étvágytalan vagyok, a fej fájás megmaradt, az orrom teljesen eldugult és csak zöld váladék jön (néha fel is köhögöm) és minden éjjel legalább háromszor felébredek mert annyira összeizzadom az ágyneműt, hogy fázok alatta. Teljesen kialvatlan vagyok nem tudok tanulni, pedig jövő héten érettségizem. Nem voltam orvosnál, mert azt hittem csak allergia lesz, de azt hiszem ez már több..

Válaszokat előre köszönöm!


18/F



#fejfájás #torokfájdalom #elgyengültség
2013. jún. 10. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A zöld váladék bakteriális fertőzésre utal, erre gyógyszer kell, menj el a háziorvoshoz és 1 hét alatt rendbejössz.
2013. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem k.b. egy éve egy tüszős torokgyulladásnál voltak ugyanilyen tüneteim, jól mondja az első, menj orvoshoz, antibiotikumot fog írni.
2013. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Verucs válasza:
Mindenképp orvos!! Mert ebből mandula tályog is lehet. Az nem lesz kellemes elhiheted!!
2013. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!