Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Daganat esetén mit kell enni...

Daganat esetén mit kell enni vagy inni hogy elmúljon magától?

Figyelt kérdés
Anya elment az orvoshoz, és a nyakánál csomót találtak,lehet hogy daganat. Pénteken fog vissza menni. Nincs valami egyézséges étrend, vagy valami régi gyógyír addig amíg vissza nem megy? Aki jártass az orvos tudományban az kérem válaszoljon, nem akarom elveszíteni az anyukámat, még csak 40éves, nagyon sokat dolgozik és mindent meg tesz értem és a testvéreimért.

2013. jún. 12. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Rákot így nem lehet gyógyítani, nincsenek csoda élelmiszerek. Ne aggódj, lehet jóindulatú vagy ciszta!

Fiatal még, leküzdhet még mindent.

2013. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből a csomóból mintát vesznek majd és akkor derül ki, hogy rák-e vagy valami jóindulatú elváltozás. Megműtik és kap kemoterápiás kezelést, ha indokolt. Ha nem rák, akkor csak megműtik és mehet haza 1-2 nap után.
2013. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon félek h baja esik,ha meghal,akkor megölöm magamat!
2013. jún. 12. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Nyugodj meg,a dokik mindent meg fognak tenni anyukádért.Azzal hogy így stresszelsz,nem oldasz meg semmit.Anyámnak 2x volt agydaganata,és 1x ráadásul a helyén ciszta lett :(.Igen,jó szar érzés de próbáltam nyugodt maradni,hogy ne lássa anyám,nem volt szüksége plusz idegességre.Ha anyukád azt veszi észre,mennyire parázol,szerintem csak rontasz a helyzetén..Légy erős és NYUGI!
2013. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg próbálom,csak nagyon féltem:-(
2013. jún. 12. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Mizujs ? Édesanyádnak mit mondott az orvos ?
2013. jún. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igyon csökkentett deutérium trartalmú vizet :)
2013. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!