Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert van ez? Nagyon idegesito.

Miert van ez? Nagyon idegesito.

Figyelt kérdés
Majd egy hete folyamatosan faj a fejem hiaba iszom elengendo folyadekot. Ha veszek be gyogyszert akkor is csak kicsit mulik. Az orvos nem tud mit csinalni..
2013. jún. 13. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan pár éve, hogy másfél hétig egyfolytában fájt a fejem, de nagyon durván. Aztán megjött és abban a pillanatban el is múlt. Nem tudom miért volt ez, mert sem előtte sem utána nem volt ilyen, nem lehet, hogy neked is ez a bajod?
2013. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kicsit korabban jott meg mint kene de most fog elmulni es miota megvan szinte azota faj a fejem.de nem tudom miert.mas bajom nincs csak a fejfajas.
2013. jún. 13. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly májusban fájt egy hónapig a fejem folyamatosan és nekem sem igazán segített a gyógyszer, ami pedig mindig szokott. Voltam vérvételen, rendben volt. Voltam szemészeten, megnézték a szemfeneket, az is rendben volt. Mehettem volna tovább beutalóval a neurológiára, de mire ezek is megvoltak már alig fájt, aztán egy hónap után elmúlt. Nem tudom mi lehetett nálam sem. Én migrénes vagyok amúgy, és most májusban szinte folyamatosan migrénem volt. Lehet, hogy ez a májusi-júniusi időjárás megviselt minket.
2013. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!