Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van a házunkban egy gyerek,aki...

Van a házunkban egy gyerek,aki minden este ordit,de egyfolytában,nem lehet tole aludni. Miért ordit? Mit lehetne tenni, mert már tényleg idegesito?

Figyelt kérdés
Màr hallottam hogy màs is kiakadt miatta.
2008. szept. 7. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Kisbaba ilyen. Nem tehet róla.
2008. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Kisbaba vagy kisgyerek? Mert babánál oké, de ha gyerek... Fölöttünk három lakik, 4-7-12 évesek és van, hogy éjfélig ordítanak meg rohangálnak. Az anyjuk leszarja. Tegnap is ez volt, éjfélkor felszóltam az ablakon, hogy talán mostmár el kéne hallgatni, mert elég volt, hogy minden éjjel randalíroznak. Nem lett csönd öt percen belül, én bizony felhívtam a rendőrséget, mert ez csendháborítás. Ki is jöttek, megmnondták az anyjuknak, hogy ha nem tud csendet, rendet tartani, akkor legközelebb meg lesz bírságolva. Ez használt, ma már kuss van.
2008. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:) Hol laksz? A mi házunkban is van egy ilyen...de én inkább szegény szülőket sajnálom, mert ismerem őket és tudom, hogy mindent elkövetnek a gyerekkel, de nem akar aludni....vsz hiperaktív...

De egyébként tényleg idegesítő, amikor az én picim már nyugodtan szuszukál, és véééééééégre aludnék én is, és a szomszédot kell hallgatni...

de ez van...

2011. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!