Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert smarolnak egyesek nyitott szemmel? Olyan idegesito!

Figyelt kérdés
Volt regebb egy pasim, annak felig mindig nyitva volt a szeme. Engem nezett, de idegesitett, mert nem mertem en se becsukni, mert ugy ereztem h egyaltalan nem ad bele semmit. Most osszejottem egy sraccal, komoly kapcsolatot akar, mar otthon is smaroltunk, s akkor becsukta.De kint vagy ketszer, es mindketszer nyitva volt..elegge szarul esett..meg nem vagyunk olyan kozelibe, de idovel megmondom h zavaro.De miert csinalja? Idovel leszokna rola? En igy egyaltalan nem tudom elengedni magam vele..Nem bizik meg elegge bennem?? V mi az oka?
2008. jún. 15. 23:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja, es az elso 18 volt, amostani meg 28. Szoval nem az h nem tudnak smarolni!!
2008. jún. 15. 23:40
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudja még h.mien jó érzés csukottal. Én 15éves csaj vok, és nem olyan rég óta(vmivel több mint1hete) jöttem rá h. jobb csukottal..azt hittem h. úgy rossz lesz, de sokkal de sokkal érzékibb. Nem tom h. eddig mért nem próbáltam ki, de egyszerűen nem is érdekelt,mert tagadtam az érzéseimet,és nem akartam,pedig komoly kapcsolatom volt tavaly..de még se ment..És ám biztos megbízik ő benned, ez nem azért van,ez csak egy rossz szokás. Mondd meg neki h. próbálja ki csukottal,nekem is mondta a mostani barátom h. próbáljam ki és először nem volt jó,de mostmár ráéreztem,és így sokkal jobb,meg ő si mondta h. kipróbálta nyitottal de rossz volt..Ám én azt is szeretem néha ha látom amikor megcsókol és picit abbahagyjuk..de utána jön a folytatás,csak 1picit látom h. elmosolyodik, és az olyan jo érzés. Bocsi a regényért,de belejöttem,szeretem a csókos témát:)
2008. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Van aki így szereti csinálni , aki nézni szeret közben.A smárolásra nincsenek szabályok,van aki nyitott szemmel is élvezi.Ez van.:-(
2008. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

de akkor ha úgy élvezi,az azt jelenti,h nem kötödik érzelmileg hozzám? Hogy csak szorakozásbol csinálja?

ha szétnéz, akkor nem arra figyel h smarol, hanem masra, tehat én nem érdeklem annyira mint más dolog..akkor miért csinálja? nem értem...

vagy csak szimplán olyan?

2008. jún. 16. 00:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Szijja, én az első kommentező vok.

Már mért ne érdekelnéd?! Ha nem érdekelnéd nem smárolna veled! És nem össze-vissza néz, hanem nézi anyakad,az arcod..stb Én olyan erotikusnak tartom ha látom a nyakát..lehet ő is így van vele. Legegyszerűbb ha beszélsz neki erről.

Majd írj h.mi lett.

2008. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jaj, ne ess már ennyire kétségbe...

Egyszerűen ő így szokta meg valamiért, lehet előző barátnőjét ez nem zavarta. Az hogy nyitott szemmel csókolózik nem jelent semmit. NEM jelenti azt hogy nem bízik benned. Nem kell mindenért kétségbeesni.


És egyébként egyszerű a megoldás, ha te csukott szemmel csókozol akkor azt sem látod hogy neki nyitva van-e vagy sem és nem zavar

2008. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, honnan veszed ezt?

Ki hogy szokta meg, úgy csókol. Nehogy azt hidd, hogy túl sokat lát... ha tényleg jó neki, akkor kitágulnak a pupillái és eleve homályosan lát. Ráadásul közel is van... alig lát belőled valamit közben. De amit lát, annak biztos örül :-)

2008. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

igazatok va koszi a valaszokat.

de ha máshova kezd el nézni?

2008. jún. 16. 00:49
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
amikor nem olyan szenvedélyes a csok akkor én is kinyitom néha és olyan jo látni a huncut szemét:) meg ahogy mosolyog a szeme:) szóval érted:D de ha szenvedélyes a csok akkor csukva van általában mert akkor ugy ha nyitv van nem is tudsz koncentrálni.
2008. jún. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha neked ez szarul esik akkor sajnálom a barátodat, mert ha már ez is szarul esik akkor nehezen lehet annyira figyelmes, hogy ne sértsen meg naponta kétszer.

Általában SEMMI nincs benne, ha nyitott szemmel csókolózik. Én is azt tettem először és eszembe se jutott becsukni sokáig, pedig nem mondhatni hogy nem voltam szenvedélyes, vagy nem koncentráltam volna. Közben végig a barátnőmet néztem vagy sokszor el is bambultam teljesen. Mostmár gyakran becsukom, de van hogy szívesen nézem a barátnőm.


Másik meg, hogy volt olyan is, hogy valahol kifejezett illetlenség volt csókolózni és ezért folyton néztük, hogy nem néz-e ide valaki. Lehet, hogy a barátod tudat alatt nem érzi biztonságban magát az utcán és ezért alapból nyitva van a szeme. De persze az is lehet, hogy tényleg nem bízik benned, de nem hibáztathatod ezért sem, ha még csak olyan kevés ideje vagytok együtt, hogy összesen háromszor csókolóztatok.

2008. jún. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!