Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segitség! A nyolc éves ocsemne...

Segitség! A nyolc éves ocsemnek egy 15cm-es daganatot mutattak ki a bal combjâban. Rossz indulatu . Azt mondták az orvosok hogy valószínű le kell vágni a lábat . Ez komoly? Vagy nekik így egyszerűbb. mi lesz ennek a következménye? :/

Figyelt kérdés
13/L. szóval sajnos nem vagyok semmenyire sem tájékozott ebben a témában

2012. dec. 10. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, így egyszerűbb nekik, szóval első közben semmiképp nem szabad engedni, kevésbé drasztikus megoldásokkal próbálkozzanak. De egyébként benne van a pakliban az amputáció is.
2012. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Az orvosoknak ez így egyszerűbb. Eltaláltad. Keressetek fel egy jó természetgyógyászt, ő megmentheti az öcséd lábát. Az én arcom is tele volt cisztával, polippal, meg amit eltudsz képzelni.. az én nagybátyám természetgyógyász, mire megműtötték az arcomat, semmit nem találtak... csak b**tak csinálni egy röngtent, pedig elkerülhető lett volna a műtét.
2012. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
40%
Ne hallgass a 2-esre. Csak pénzlehúzás az egész. Egészségügyi dolgozó vagyok, rengeteg beteggel találkozok nap mint nap és elmondhatom, hogy még nem találkoztam olyan emberrel akin ez segített.
2012. dec. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi derült ki? Ewing-sarcoma, vagy osteosarcoma? mivel hogy azt mondtad, rosszindulatú..
2013. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Osteosarcoma
2013. szept. 8. 09:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ertem. Felejtsd el a termeszetgyogyaszos tanacsot. Ez nem holmi ciszta, stb. Remelem, egy normalisabb videki centrumban, vagy a pesti gyerekonkologian gondozzak a kisembert. Bizz az orvosaiban, jot akarnak!!!
2013. szept. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben hozzam hasonloan az onkoterapia teruleten dolgozo orvos vagy, akkor varom, hogy bovebben kifejtsd: hogy lehetne megmenteni a labat? (Nyilvan innen messzirol nem merheto fel szamomra a dolog, ezert mondom, hogy bizzon az ottani orvosokban, ha radikalis bevatkozasra van szukseg, azt nem veletlenul javasoljak. Akkor mar nem a laba, az elete a tet.)

Amennyiben pedig csak annyi vagy, amennyi a hozzaszolasodbol kisejlik, jobb, ha atgondolod, hogy a megnyilvanulasod milyen kepet fest rolad.

2013. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!