Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől émelygek és akarok...

Mitől émelygek és akarok elájulni állandóan? órákig tartó rosszul léteim oka mi lehet?

Figyelt kérdés

(megyek orvoshoz, de csak ha nagyon muszáj, mert nem vesz komolyan senkit sem, vagy kiröhögi a betegeit, vagy felír valami gyógyszert amit hasraütésszerűen ad ki.)

émelygek, éjuláshoz hasonló érzésem van sokszor

nem tudom mi az oka... egyre gyakrabban érzem így magam.

lelassul a beszédem, és a szemeimet nem tudom rendesen kinyitni.

másnapos + részeg. aztán van amikor elmúlik, de amikor előjön a pihenés, a kajálás, az ülés, az állás... semmi nem segít.

nem vagyok terhes, ez biztos. már hónapok óta ez van, és rendesen napra pontosan megjön mindig és 4-5 napig tart.


2013. jún. 14. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet alacsony a vérnyomásod. válts dokit
2013. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a vérnyomásom jó szokott lenni, egyedül a pulzusom ami hihetetlenül magas (most hogy sportolok ez javult), de percenként 90-100 között szokott lenni a pulzus számom.

amikor rosszul leszek, akkor minden lecsökken, leesik.

hogyan lehet háziorvost váltani?

2013. jún. 15. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Pánik betegség? Nagyon alattomos, ezer féle testi tünetet produkál, és más betegségekhez hasonlít. Nézz utána!
2013. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

utána néztem

stroke-om volt.

2013. okt. 21. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Tenyleg strokeod volt??

2019. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!