Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnék kezdeni a gyomorsav...

Mit tudnék kezdeni a gyomorsavammal?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hónapja szinte minden nap előjön, mindegy hogy mit iszok-eszek. Szerintem gyomorsav miatt van, nagyon marja a nyelőcsövemet :(

2013. jún. 14. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Savlekötő esetleg?
2013. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, majd elmegyek gyógyszertárba és kipróbálom :)
2013. jún. 14. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyél reni-t, amúgy érdemes lenne valamit változtatni táplálkozás terén, esetleg lúgosítani.
2013. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is savtúltengésem van és utálom... amúgy a rennie nem rossz de hosszútávon nem segít, én Quamatel-t szedtem az rendbe tette a gyomrom hosszabb időre.
2013. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz..., velem ugyanez volt és kiderült,hogy refluxos vagyok.
2013. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

10 millió magyar él. nyilván nem gyakorizik mindenki.


majdnem 10 millió gabonákon él, ami refluxot is okoz.


most hányszor kell leírni, hogy nem ilyen ételhez alkalmazkodott a szervezetünk, és hogy zöldségeken, húson kellene alapulnia az étrendünknek - vagy egy egész gyógyszergyárat fel lehet vásárolni a fokozatosan jelentkező betegségekre, illetve a különböző gyógyszerek mellékhatására.


Az eredeti kérdés matekos jellegű, de magában hordozza a választ: NEM KELLENE lisztet enni, és elmúlna a probléma.

2013. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Salvus víz.Gyógyszertárban is kapható,és nem kell gyógyszerekkel tömnöd magad.Nagyon jó,tényleg segít.És nem csak gyomorsavra jó.
2013. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem eszek semmi liszteset, alapvetően csirkéből és rizsből áll az étrendem, de ezen szoktam változtatni, néha csirke helyett hal vagy valami más.
2013. jún. 17. 12:58
 9/10 anonim ***** válasza:

A sok gyorsan felszívódó szénhidrát fogyasztása alapja a nyugati táplálkozásnak és a civilizációs betegségeknek. A rizs persze jobb mint a búza(liszt), mert gluténmentes. Sajnos a gyomorsav, reflux problémákat viszont a sok szénhidrátfogyasztáshoz kötik inkább s nem a gluténfogyasztáshoz. :(

Tehát a csirke-rizs, hal-rizs étkezések ezen nem igazán segítenek :(

2013. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És akkor ez mostantól mindig így lesz? Volt olyan nap, hogy alig ettem valamit mert beteg voltam, reggel ettem egy adag zabpelyhet és egész nap mást nem, és ugyan úgy előjött. Viszont olyan is volt, hogy 3-4 napig nem volt semmi bajom.
2013. jún. 17. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!