Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérvételből kiderülne ha...

Nagymárton kérdése:

Vérvételből kiderülne ha daganatom lenne?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen és minden érték jó helyen volt. Nem találtak semmi különöset.Lehet-e agydaganatom ha fáj a szemem, homályosan látok vele és bizsereg hátul a fejem?
2013. jún. 18. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szemeddel is lehet ennyi erővel probléma..

Orvosnak mond el és nem kell egyből a legrosszabbra gondolni,falra fested az ördögöt.

2013. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Van egy úgynevezett tumor-marker vizsgálat, én úgy tudom hogy ezzel tudnak kimutatni egy esetleges rákot. Ezt vérből végzik el, ha gyanú van, akkor háziorvos is tudja kérni.
2013. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ma megyek orvoshoz és csütörtökön szemészetre, az a baj hogy pánikbetegnek mondanak engem,de nem tudom megítélni hogy mennyire komoly amit gondolok
2013. jún. 18. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok tumornak nincsen tumormarkere, és azoknál is, amiknek van, sokszor nem diagnózisra használják, mert arra nem elég jó, hanem csak követésre. A tünetek alapján inkább szemproblémára gondolnék.
2013. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van, ahogyan az előttem válaszoló írta. Diagnosztizálásra nem használják a tumormarkereket, csak követésre.

Elsősorban szemvizsgálatra menj el, ha ez nem hoz eredményt, akkor esetleg érdemes elmenni neurológushoz, de az utolsó gondolatod a daganat legyen, mert nagyon sor egyszerű és egyszerűen gyógyítható betegség tud ijesztő tüneteket okozni.

2013. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!