Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvételből ki lehet mutatni,...

Vérvételből ki lehet mutatni, ha valaki homoszexuális kapcsolatot tart fenn?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem fertőzött semmilyen nemi betegség által (pl. HIV) akkor a vére alapján ki lehet mutatni, hogy lépett e kapcsolatba azonos neművel? Gondolom a nők esetében ez nem eszközölhető, de mi a helyzet a férfiakkal?

És csak úgy simán ki lehet mutatni, hogy az illető él-e rendszeres nemi életet (akár hetero- akár homo)?


/17 éves lány vagyok, nem érint a téma csak kíváncsi vagyok/


Köszönöm az értelmes válaszokat!



2013. jún. 4. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem

ha valaki HIV+ az se azt jelenti, hogy volt azonosnemüvel

2013. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :)
2013. jún. 4. 19:46
 4/8 anonim válasza:
100%
sőt a legtöbbet nem is lehet vérből kiszűrni pl gomba
2013. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
természetesen ki lehet, továbbá a kedvenc focicsapat nevét, hogy mikor volt utoljára templomban és persze az általa használt dezodormárkát is, de ezt csak a vizeletvizsgálattal együtt.
2013. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jólvanna, ne nézzetek hülyének!! >< Vérből igenis sok minden kiderülhet egyes alkotóelemek többségbe kerülése ill. hiánya esetén. Honnan tudtam volna hogy a szexszel mi a helyzet?
2013. jún. 4. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:
5%
o.o meg azt is, hogy szoke vagy barna volt az illeto partnere....komolyan nem ertem, mit csinalnak a mai tinik biologia oran...
2013. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: 1. elég erős iskolába járok, kérlek ne szóld le!

2. kilencedikben nincs biológia, tizedikben nem az emberi test a téma, korábban pedig nincs/elenyésző tananyag van a szexualitásról, a vérrel kapcsolatban pedig nyilván nem írnak ilyeneket a tankönyvek 3. felvilágosító órán csak a szervekről tanultunk, illetve arról hogy milyen veszélyei vannak a szexnek 4. azt hittem, hogy az ismeretek bővítésére való hajlam (=utánanézek/olvasok annak ami érdekel) nem rossz tulajdonság

Köszönöm.

2013. jún. 5. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!