Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kóros hajhullás=vágás?

Kóros hajhullás=vágás?

Figyelt kérdés
Régen csodaszép fenékig érő hajam volt, amire nagyon büszke is voltam. De az évek folyamán valami nagyon megváltozhatott bennem, mert most marokszámra hullik és nem tudom mit kezdhetnék vele. Voltam orvosnál, de az csak egyfajta hajszeszt képes felírni..Voltam vérvételen, de semmi különösebbet nem kezdtek az eredményekkel csak megrántották a vállukat, hogy "életben maradok". Mindenféle sampont, otthoni praktikát kipróbáltam, de semmi. Nagyon aggaszt a dolog, mert alig van már hajam (csodálkozom, hogy egyáltalán még van) és tippem sincs hova fordulhatnék. Arra gondoltam, ha levágatom, attól ugyan a hullás nem múlik el, de kevesebbet kellene copfozni és hasonlók, meg könnyebben fésülhető is lenne. Szerintetek ez jelenthet "megoldást" vagy ez egy hülyeség? Esetleg valakinek nincs tippje, hogy ezen ki tudna még segíteni? 21/L

2013. jún. 23. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
probálj több orvoshoz is eljutni!! valamelyik csak tud segíteni,mert ez nem normális dolog,és sajnálom :(
2013. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem fogamzásgátlotol hullik. ha szeded hagy abba.Nagyon sokszor az a bunos.
2013. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!