Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik-e olyan betegség hogy...

Létezik-e olyan betegség hogy minél magasabbra nő valaki, annál soványabb lesz?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom gyerek kora óta nagyon sovány, és félfüllel hallottam az édesapjától hogy minél magasabbra nő annál vékonybb lesz. És valóban kb 190 vagy még több a magasséga, a testtömegét nem tudom, de nagyon-nagyon kevés lehet. Hiába eszik, egy gramot nem tud hízni.

Van neve ennek a betegségnek, ha ez egyáltalán betegség?

Szeretnék valahogy segíteni és remélem valaki tud választ adni.

Köszi előre is.



2013. máj. 5. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs, ez nem betegség. Minél magasabb valaki, annál nagyobb a kalóriaigénye, plusz növés közben a súly máshogy oszlik el, nem többszöröződik meg.
2013. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de nem erről van szó. Valószínű nem magyaráztam el elég érthetően, mert nem tudom hogy magyarázzam el, ez nem általános soványság, hanem csont és bőr soványság, és talán a csontok sincsenek rendesen kifejlődve. És 100% hogy nem anorexia, mert rendesen eszik,nálam is evett, és együtt voltunk máshol is enni.

Most hogy visszagondolok, említette hogy valamiféle szív rendellenessége is van...nem tudom mi.

Jó lenne ha még érkeznének válaszok.

2013. máj. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!