Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan figyelem a szívverés...

Dzsonimoo kérdése:

Állandóan figyelem a szívverésemet, pulzusomat, nyaki ütőeremet, hogy ver és mindig azon gondolkozok h egészségesen működik e vagy sem sokszor a szívem hirtelen nagyot dobban kis szünetet megelőzve mi a bajom? Nagyon félek

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el házidokihoz, ő elküld EKG vizsgálatra és akkor kiderül van-e baj.

Korábban nem volt neked vagy családtagnak/ismerősnek szívbetegsége?

Mert én arra gyanakszom, hogy inkább pszihés alapon parázol rá a dologra. Ez nagyjából jellemező dolog, hogy pl.: akinek korábban volt valami súlyosabb betegsége, az később beképzeli magának a tüneteit. Vagy ha valakinek közeli hozzátartozójának van betegsége, akkor az illető önmagán is figyelni kezdi a tüneteket és addig nem nyugszik, amíg észrevenni nem véli őket.

2013. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pánikbetegséget véltek nálam voltam körülbelül 3 vagy 4 hónapja ekg és szívultrahangon és aztmondták h semmit féle problémát nem véltek felfedezni de hát akkro is ezt produkálja a szívem és nagyon idegesít nem fáj meg semmi ilyesmi csak egyszerűen zavar
2013. jún. 25. 01:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban pánikbetegség, akkor viszont viszonylag nehéz dolgod lesz.

Hasonló pánikbetegségszerű (bár orvosnál sose voltam vele) alakult ki nálam is egy műtét utána. Folyamatosan azon görcsöltem, hogy bajom van én amikor ez az érzés rám tört nem tudtam enni, egy helyben ülni, koncentrálni semmi. Volt, hogy az éjszaka közepén riadtam fel rá. Gyakorlatilag semmi nem segített.

Végül egy erőteljes elhatározás és egy kiadós nyári nyaralás valahogy megoldotta a dolgot.

2013. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!