Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogyha valaki...

Miért van az, hogyha valaki kérdez tőlem valamit, és én válaszolok, a válaszra már nem figyel oda?

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbent, hogy pl osztálytársam kérdez valamit pl fizikából, én elkezdem neki magyarázni, hogy megértse, de akkor már nem rám figyel, hanem valaki másra, rossz esetben el is kezd beszélgetni valakivel, pedig én még beszélek, méghozzá, hozzá. Az oké, hogy nem érdeklem, és a fizika sem érdekli, de akkor miért kérdez, ha nem kíváncsi a válaszra? És most nem költői kérdésekről van szó.

2013. máj. 7. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
erről az 1 emberről van szó ?
2013. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. máj. 8. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha erről az egy emberről van szó, akkor ő bunkó. Ha írtál volna másik példát is, akkor tudnánk válaszolni, de így x. Vagy bunkó embereket fogsz ki, vagy túl hosszan magyarázol.
2013. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés, és velem is előfordult régebben egész sokszor. Ilyenkor az történik, hogy valahogy elveszíted a kontaktot a másik emberrel - és talán a saját mondandóddal is.

Nagyon fontos, hogy csak akkor válaszolj, ha úgy érzed, a másik megérdemli és képes lesz befogadni, különben folyton így fogsz járni. Nem áltatlak: lehet, hogy egyre kevesebb emberrel lesz kedved beszélgetni... de ez sajnos így működik, az emberek legnagyobb részét az üres fecsegésen és önmaguk ajnározásán kívül semmi sem köti le.

2013. máj. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!