Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az miért van, hogy valamikor...

Az miért van, hogy valamikor félek kimenni éjjel a konyhába és nem tudom mitől, de valamikor simán kimegyek?

Figyelt kérdés

18 múltam, kicsit rossz...

Attól félek mindig, hogy a sötétbe képzelek valamit és megijedek, vagy nem is tudom. De sokszor nem foglalkozok vele.


2013. jún. 25. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt egy időben. Mikor 14 évesen megnéztem egy horrorfilmet, fél évig elaludni is alig tudtam, leizzadtam az ágyban fekve, szabályosan rettegtem, kimenni meg végképp nem mertem a sötétbe... pedig tudtam, hogy semmi bajom nem lesz.


Én azt csináltam, hogy mikor jött a szorongás, erélyesen rászóltam magamra, hogy ez hülyeség, nincs ott semmi a világon, amitől félni kéne, még mérges pókok sem élnek Magyarországon, szellemek nem léteznek, vagy ha igen, semmi dolgom velük, most pedig összeszeded magad és kimész a garázsba/konyhába. És emelt fővel bemasíroztam a sötétbe, megálltam egy pár pillanatra, míg megnyugodtam, aztán "jutalmul" felkapcsoltam a lámpát, és minden ilyen egy kis diadal volt, hogy sikerült legyőznöm a félelmemet, büszke voltam magamra. Ez elég volt, hogy önbizalmat adjon.

2013. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.
2013. jún. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!