Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjjel 4 körül megébredtem, és...

Éjjel 4 körül megébredtem, és égő érzést éreztem a torkomban, ami egy idő után elmúlt. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Lehetett köze ahhoz, hogy lefekvés előtt megettem két, nagy szelet zsíros kenyeret hagymával, és szénsavasat ittam?

Napközben nem fájt a torkom, de kicsit kezdetben, reggel rendetlenkedett a gyomrom, nem voltam benne biztos, hogy nem hányok, de végül nem hánytam. Talán túlettem magam az este, azért lehetett ez?


2013. jún. 3. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyomorsav miatt volt.

Lefekvés előtt pár órával nem jó enni, mert akkor alvás közben termelődik a sav és feljöhet.

Ha többször előfordul akkor menj el a háziorvoshoz, lehet savlekötőt kell szedned. Persze olyan kis trükkök is segíthetnek, mint plusz egy párna, hogy magasabban legyen a fejed.

A szénsav pláne nem jó ilyen szempontból, én szinte biztosra veszem, hogy a sav miatt fájt a torkod. Érdemes olyankor meginni egy pohár szénsavmentes vizet.

2013. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyomorsav is lehetett, meg ki is száradhatott a torkod.
2013. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!