Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy problémákhoz ért...

Pajzsmirigy problémákhoz ért valaki?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Magas pulzus,szédülés miatt elmentem az ügyeletre(nem mertem felállni,mert féltem,hogy összesek). A doktornő egyből észrevette,hogy be van dagadva a pajzsmirigyem és a panaszaim is arra utalnak,hogy azzal van a gond. Hetek óta szédülök minden nap, van amikor egész délután. Pulzusom 90-100 fölött szokott lenni(nem sportolok), rossz a közérzetem,nehezen tanulok, nem sokáig bírom a sportot sem. A doktornő azt tanácsolta,hogy amint tudok,menjek el a háziorvosomhoz és kérjek beutalót pajzsmirigy-ultrahangra. A háziorvosom megmérte a vérnyomásom,normális volt és azt mondta, hogy nincsen semmi baj. 10 perc "könyörgés" után adott beutalót az ultrahangra, de oda csak 3 hónap múlva kaptam időpontot. Szerintetek érdemes elmennem magán-ultrahangra(ahol kb 2 nap múlva sorra kerülök) vagy hallgassak inkább a háziorvosra,hogy nincsen semmi bajom?

2013. jún. 26. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj magánorvoshoz! Ha meg van dagadva a pajzsmirigy, az kezelést igényel. Ezt mondjuk vérvétellel is ki tudják mutatni.
2013. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 hónapja voltam vérvételen,akkor normális volt a hormonszintem
2013. jún. 28. 14:15
 3/3 anonim válasza:
sziasztok . CK 182. TSH5,384. FT48,46. ERRE A VERKEPRE LETROXOT IRT A HAZI ORVOS NORMÁLIS EZ? VAN VKINEK ILYESMI ERTEKE??
2013. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!