Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség, fekélyes a lábujjam?...

Segítség, fekélyes a lábujjam? Ez az?

Figyelt kérdés
A kis lábujjam és az előtte lévő lévő lábujjam alul sebes és elválik a lábamtól, de csak az egyik lábamon, a másik lábamon ugyanott a 2 lábujjam alatt meg van keményedve a bőr. Ez fekély? Máskor is gyanakodtam, hogy cukorbeteg lehetek, de nem tudom ez a tünet arra utal-e? Fekélyes vagy a cipő is tehet ilyet?
2013. jún. 27. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább gombás. Használj Canestent. És tegyél oda gézcsíkot,h ne feküdjön össze a bőr.
2013. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gombás? A gombának is lehet köze a cukobajhoz nem? pl hüvelygomba? Candida?
2013. jún. 27. 15:09
 3/8 anonim válasza:
Egyetértek szerintem is gombás fertőzés használj rá valami kenőcsöt, vagy laborba engedj vizet és rakj bele egy kis ecetet.
2013. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2013. jún. 27. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,a cukorbetegség hajlamosít a gombára,de anélkül is lehetsz gombás. Miért érdekel annyira a cukor? Van más jele is?
2013. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hüvelygombám is volt és sokat iszok.
2013. jún. 27. 15:20
 7/8 anonim válasza:
Sok ivás lehet a melegtől!! napi hány litert iszol??
2013. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Ez egyik sem jelent feltétlenül cukorbetegséget.Sokkal több ilyen-olyan gombás beteg van,mint cukorbeteg. De,a saját megnyugtatásodra, kérj egy labor beutalót az orvostól.
2013. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!