Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon visszataszító a lábujjam?

Nagyon visszataszító a lábujjam?

Figyelt kérdés
Születésem óta ilyen, én már annyit sírtam miatta, hogy miért nem lehetett ez az egyetlen egy lábujjam normális! Annyira rossz, hogy pl ma is rávettem magam, hogy veszek egy sarut és a boltba kinevetett meg szinte undorodott az eladó. :((((((((((
2013. máj. 8. 18:27
 1/2 A kérdező kommentje:
itt a kép róla: [link]
2013. máj. 8. 18:28
 2/2 anonim ***** válasza:

Jajj ne légy buta! Oké, furcsa, és másabb mint általában, de és? Nekem nem is a nagylábujjad tűnt fel a képem elsőnek, hanem a középső, hogy hosszabb a többinél, mint az ujjakon, mert ilyet még sosem láttam. Nekem a nagylábujj melletti hosszabb, mint a nagy :D


Aki szeret az így szeret, egy idegen véleménye meg miért is foglalkoztat?! Hordjál nyugodtan sarut. Ha nem akarod ráterelni a lábujjaidra a figyelmet, ne lakkozd ki pl, mert az azért vonzza a tekintetet akaratlanul.

2013. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!