Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek, hogy anorexiás! Lehetsé...

Félek, hogy anorexiás! Lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nővérem már 4. napja nem képes enni abszolút semmit azzal az indokkal, hogy ő nem éhes. Mennyi idő alatt alakulhat ki az anorexia és mi történik ilyenkor ? Hogyan deríthetem ki mi a baja ? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. júl. 2. 18:33
 1/3 gömbicica ***** válasza:
46%

4 napig semmit sem enni, szerintem hülyeség.

tulsulyos netán?

anorexiából kimászni viszont rohadt nehéz. hatttalmas erőfeszitésbe fog kerülni. szarabb lesz kimászni majd belőle, mint belemászni.

Egy kollegnőm szenved most a lányával :-( tavaly novemberben kezdte. ma pszichiátriára jár. 1 kg sulygyarapodást megünnepelnek!!!!

felborult a hormonrendszere, hullik a haja....... 16 éves.

NEM HISZEM HOGY TUDNÁL NEKI SEGITENI. Ennek a lánynak sem tudtak se a barátai se szülei se testvére. mikor már 300 órát mulasztott az iskolában mert lépten nyomon összeesett, már kezdett ő is betojni :-(

2013. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, milyen a viselkedése.


Egyszer 2 hétig nem bírtam enni, hiába akartam. Bacik költöztek a gyomromba, mint kiderült.


Öcsémmel is volt ilyesmi, neki hónapokig. Gyomorsav túltengése volt.


Ismerni kellene a körülményeket.

2013. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem túlsúlyos, az alakja is rendben van, sosem fogyókúrázott, mindig is elégedett volt az alakjával és magával is. Arra gondoltam, hogy valami lelki probléma miatt nem ehet talán bár nem tudom.... nem úgy néz ki, mint akinek valami problémája van.
2013. júl. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!