Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon aggódom a barátnőm...

Nagyon aggódom a barátnőm miatt. Keveset eszik és félek hogy anorexiás lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a legjobb barátnőm 1 hete nagyon keveset eszik. Az anyukája mondja neki állandóan hogy kövér és ne egyen annyit. Pedig 52kg (163cm) ami azért nem mondható kövérnek. Mindenki mondja neki hogy milyen szép alakja van, mert tényleg szép neki. Nem olyan piszkafa mint én. :S De ő az anyukájának hisz és alig eszik valamit már egy hete. Nem eszik reggelit, tízórait, ebédet, vacsorát. Csak 3kor egy szelet barna kenyeret. Nagyon aggódom hogy ha ezt így folytatja akkor anorexiás lesz. Mit tudok tenni? Nem hallgat rám. :(

14/L


2010. szept. 26. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Beszélj az anyukájával vagy ha ez sem segít vidd el dietetikushoz, hogy valmi egészséges étrendet állítson össze neki, én sem hallgattam a barátnőmre de én még anyuval sem törődtem (anorexiás voltam) egyedül nem sokat tehetsz ha anyukájs továbbra is így viselkedik
2010. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Vidd el az iskolapszichológushoz(vagy ha kell menj le egyedül és érdeklődj, mit kéne tenned) és ha tudsz vigyél neki egy kis kaját suliba! Biztos van olyan étel aminek nem tud ellenállni.
2010. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Gyámügy.
2010. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Itt már a Gyámügyisekre van szükség!
2010. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

én barátnőm 8.-os, 161cm 35kg!!!

nem vicc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az anorexiások hánytatják magukat, nem böjtölnek, am azok eléggé rondák. Inkább légy duci, mint anorexiás...
2010. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti: Kicsit kevered, az a bulémia, amikor normálisan eszik, csak rögtön kaja után meghánytatja magát a delikvens.


Kérdező: Anyjával beszélj. Komolyan, a lánya egész életét tönkreteheti ezzel a baromságával. Ha nem ért meg, akkor pszichológussal beszélj, mit tehetnél. Illetve gyámügyiseknek is. Hátha megjön a kedves anyuka csöpp esze, ha hivatalból beszélnek vele. Ekkora marhát... -.-'

2010. szept. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!