Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen ma reggelre lett...

Laceee12 kérdése:

A péniszemen ma reggelre lett egy piros csík, ami száraz és ilyen cserepes is nem fáj, nem is viszked, de viszont idegesít hogy miér van ott?

Figyelt kérdés
A péniszem ha merev és végig huzom azon a részen ahol ez as piros száraz kb 3cm csik van ott a bőr durvább, keményebb is :S mitől lehet ez ??

2013. jún. 22. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

ha száraz akkor szerintem testápoló jó lesz rá, de ötletem sincs mi lehet ez, nem is nagyon tudom elképzelni a leírásodból.

Hol van pontosan a "seb", milyen széles a csík, érintésre érzékeny-e, ja és mit csináltál előző este a péniszeddel hogy reggelre ez lett?

2013. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztosan szárazon húzkodtad ,és ezért lett a pirosodás.

Pont ott járt az ujjad ahol csík van .Most egy kis neogranormont rá.Az leveszi a gyulladást.Legközelebb meg

zsirosabb krémet tegyél rá .Akkor könnyen csúszik ,nem dörzsölődik ki.

2013. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszollónak köszönöm;-) a krém segített, máskor ovazosabban csinálja barátnőm :-P
2013. jún. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!