Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erősen idegeskedős típus...

Erősen idegeskedős típus vagyok, és reggel hányok a stressztől. Jó erre a Magne B6?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hajlamos vagyok nagyon stresszelni, ilyen az alaptermészetem. Ezen nem tud változtatni a Magne B6, szóval világrengető csodát nem tesz, de azért jó hatása van. Nekem egy heti szedés után már érezhetően javult a közérzetem, nyugodtabbnak, derűsebbnek és erősebbnek éreztem magam. Azonban nem szedem folyamatosan, már csak azért sem, mert kalciumot is szedek, és kalciumot és magnéziumot nem szabad egyszerre szedni, ezért felváltva szoktam. De mindig tartok olyan időszakokat, amikor egyáltalán semmit sem szedek.


Szóval rosszat nem tesz (feléve persze, hogy a helyes adagban szeded). Nekem ezek a tapasztalataim.

2013. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*feltéve
2013. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
A magnézium jó. A hányás rossz. A magnézium nem oldja meg a problémád. A stresszt kéne kezelned.
2013. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Reggeli hányásra apukám egy kis kávét javasolt,

hogy nyomja meg a vérnyomásomat,

eddig jó,

remélem beválik.

2013. júl. 4. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!